אימון בשיטת X20GYM משפיע על הפחתת צלוליטיס

אין אישה ללא צלוליטיס. אם מהריון או מירידה במשקל, כולנו מכירות את קווי הקרעים הקטנים בעור שמייצרים תרשימים ומפות על איברי גופנו, שיטת אימון ייחודית ב EMS מסייעת בהאטת קצב הופעת הצלוליט ואף משפרת את מראה העור, איך זה קורה?

מה זה צלוליטיס

הצלוליטיס הוא אוסף תאי שומן שמצטברים בשכבת הרקמות שמתחת לעור, נשים נוטות לסבול מתופעת הצלוליטיס הרבה יותר מגברים. סיבות מגוונות משפיעות על הופעת הצלוליטיס, החל מסיבות הורמונליות ואפילו סיבות פיזיות כמו שינויים שנערכים בגוף בעקבות לידה, הריון, הרזיה וכדומה. סיבות נוספות נלוות להופעת צלוליטיס על הגוף הן תזונה לקויה או הצטברות של רעלי גוף. הצלוליטיס לא נראה טוב לעין, ויש אנשים ונשים שזה מפריע להם, מול המראה, בים או עם ביגוד קצר בקיץ.

- EMSאימון ייחודי להמסת צלוליטיס

החדשות הטובות הן ששימוש בטכנולוגיות מסוימות של ספורט, יכולות לסייע בהמסה והפחתה של צלוליטיס. אנחנו ב X20GYM פיתחנו שיטת אימון ייחודית שנוסף ליתרונות האחרים שלה מסייעת להפחתת ואף העלמת הצלוליטיס בכל חלקי הגוף. איך? שיטת האימון מתבססת על אימוני EMS באימון ייחודי של 20 דקות בלבד, בטכנולוגיה חדשנית המייצרת גירוי חשמלי על שרירי הגוף, הגורם להזרמת דם מוגברת לאזורי הגוף ובתוך כך לירידה באחוזי השומן, המסת הצלוליטיס, לחיטוב הגוף, להעלאת מסת השריר, חיזוק ועיצוב השלד של הגוף. התוצאה של כל התהליך הזה גורמת לרקמות המחברות בין השרירים למפרקים – להיות מהודקות ומעוצבות יותר.

X20GYM - שיטת האימון שתנצח את הצלוליטיס

נשמע לך טוב מדי? את חוששת שהאימונים ידרשו ממך יותר ממה שאת יכולה לתת? את לא צריכה לעבוד קשה כדי להפחית את הצלוליטיס. שיטת האימון הייחודית של X20GYM פותחה במיוחד עבור אנשים ונשים עסוקים במיוחד שמעוניינים להגיע למקסימום תוצאות מעולות במינימום זמן, השיטה פותחה בתחילה עבור תחום הספורט השיקומי ואז הוסבה לשימוש ספורטיבי עבור כלל האוכלוסייה.

האימונים הייחודיים מתבצעים כאשר המתאמנים לבושים בחליפה מיוחדת, מותאמת למבנה הגוף הספציפי של כל מתאמן, בקבוצות קטנות של עד 4 מתאמנים בקבוצה. המדריכים מנוסים מאד, למדו את השיטה ויודעים לבצע את האימון ללא עומס על המפרקים בצורה מדוייקת ומקצועית ביותר.
תהליך שריפת הקלוריות שנוצר בעקבות האימון נמשך לאורך מספר ימים נוספים ובעצם מעניק אימפקט מתמשך לאימון שבוצע. השיטה של של X20GYM מוכיחה את עצמה אצל כל מתאמן שיתמיד ויגיע.

נגישות
שלחו הודעה