אימון X20GYM מפחית את תופעות הגיל

תופעת האנטי אייג’ינג חוצה מגדרים וגבולות. כולם יודעים שתגיע ההתבגרות והזקנה. החשש מתופעות שונות לא מפסיק לנקר – תהליכי התנוונות והזדקנות של תאים, של שרירים, ואפילו המראה החיצוני, מייצרים חששות גדולים ככל שמתקרבים לגיל. החדשות הטובות – יש מה לעשות כדי להפחית את תופעות הגיל, לשפר את הליבידו ואת המראה הכללי.

תהליך התבגרות הגוף

כאשר גוף האדם מתחיל להתבגר, נוצרות כל מיני מוגבלויות קטנות או גדולות שמייצרות הגבלה מצד אחד על הגוף, ומצד שני משפיעות על הנפש ועל התפקוד היומיומי. הגוף מאט את כל הפעולות שלו, התאים מזדקנים, וחידוש התאים איטי יותר, שינויים רבים בהרכבים ההורמונליים של הגוף, ביציבה היומיומית, ביכולת לעשות פעולות שהיינו עושים בכל יום כהרגל. וככל שהשנים חולפות התופעות הפיזיות משפיעות על הנפש, אנשים שמתבגרים נוטים לסבול מחרדות יתר, שקשורות כמובן להאטת התפקוד היומיומי ולקשיים פיזיים, אך לא פחות מכך קשורים לנזקים הנפשיים הנלווים לכך. לכל אלו מתווספים ירידה משמעותית בליבידו ובחשק המיני.

EMS משפיע לטובה על תופעות הגיל

אימון EMS הוא אימון ייחודי ומותאם במיוחד לטיפול בתופעות ההתבגרות. האימון שנעשה בשיטת X20GYM פועל באמצעות טכנולוגיה נוירומוסקולרית שמגרה את השרירים באמצעות פולסים חשמליים חיצוניים. בעקבות השפעת הגירוי שמגיע מהפולסים, ניכר שיפור משמעותי בזרימת הדם, השיפור בזרימת הדם גורם מיד לשיפור הגמישות של העור, לסילוק רעלים בגוף ואפילו להעלאת הליבידו. גם פעילות התובלה הלימפטית הופכת איכותית יותר ויעילותם של כל מערכות חילופי החומרים בגוף עולה.

שיפור ביציבה וביציבות הנפש

יציבה לא טובה גורמת לבעיות באורך עמוד השדרה, המקרינות לברכיים, לגב התחתון ולכף הרגל. שיטת האימון X20GYM מצליחה לגרום לשיפור ניכר ביציבה ובסנכרון המערכות המוטוריות של כל הגוף יחד. שיטת EMS נוצרה מלכתחילה לטיפול ושיקום שרירים בילדים ובמבוגרים ומיושמת בהצלחה בתחומי רפואת הספורט. מה שמתאים לשיקום ספורטאים – מתאים גם לשיקום הגוף שלכם. חשוב לציין כי במהלך האימון לא נוצר עומס על מערכת השרירים ועל מערכת השלד ולכן הסיכוי להיתקל בפציעות מהסוג הזה נמוך ביותר. ומצד שני השיטה מהווה מענה אולטימטיבי למבוגרים הסובלים מבעיות במפרקים בשרירים ובעמוד השדרה.

ומה עם הסטרס והחשק המיני

מעבר לשיפור התופעות הפיזיקליות של הגוף, נגרמת גם עליה בליבידו באופן אוטומטי, מאחר וכל מערכות זרימת הדם בגוף תקינות יותר וזורמות טוב יותר אחרי האימון.
היתרון האחרון אך החשוב ביותר של שיטת האימון, הוא הורדת המתח והפחתת הדלקות הגוף. הגברת זרימת הדם בשריר שנוצרת בעקבות הגירוי החשמלי גורמת להפרשת אנדורפינים ולהגברת תחושת המרץ, ובאופן אוטומטי הפחתת סטרס, מתח ולחץ, דאגות ומחשבות שליליות. אתם לא צריכים סיבות נוספות כדי ללכת ולעשות את האימון הזה, הגוף שלכם יודה לכם וגם הנפש.

נגישות
שלחו הודעה