האימון שיסייע לך להפחית את נשירת השיער

המאה הנוכחית שינתה לגמרי את פני צורת החיים בעולם. תם הזמן בו הגבר היה שר החוץ והאישה שרת הפנים. הנשים כבר לא רק בבית, ותפקידן התרחב מאד וכולל, פיתוח קריירות מרשימות, יחד עם תחזוקת המשפחה והילדים. הן נדרשות לעמוד בלחצים ובמשימות רבות מאד, לעיתים מזינות את הגוף בתזונה שאיננה מאוזנת ואינן מקפידות על מנוחה ושעות שינה. כל אלו גובים מהן מחיר גבוה מבחינה בריאותית, ולא רק. נשים רבות משלמות בתופעת נשירת שיער והתקרחות שמגיעות עקב חוסר איזון וקיום אורח חיים מלא בסטרס. אז מה תוכלי לעשות כדי להפחית את תופעת נשירת השיער ולשפר את איכות החיים שלך?

אימון EMS להורמונים טובים

ניתן להסתכל על לחץ וסטרס בהיבטים שונים, מצד אחד לחץ יכול להיות בריא ולהוות גורם “דוחף” להצלחות ולהישגים טובים, ומצד שני הוא עלול לגבות מחיר מבחינה בריאותית, גופנית ונפשית. אחד הגורמים המרכזיים לנשירת השיער הוא אכן הלחץ הנפשי והסטרס. אם כך, ניתן להשתמש בשיטות שונות להפחתת הסטרס או לניהול שלו, ובכך לסייע בהפחתת נשירת השיער שקורית בעקבותיו. גם הרופאים ממליצים לבצע לפחות 15 שעות פעילות גופנית בשבוע על מנת לשמור על זרימת דם תקינה לאורך הגוף, מהרגליים ועד הראש, כן, עד הקרקפת.

אימון בשיטת EMS הוא אימון דינמי ואינטנסיבי יחסית לאימוני כושר רגילים, כך אימון אחד בשיטה זו שווה ערך לאימון בן שעתיים בחדר כושר. האימון הייחודי הזה גורם לשחרור מואץ של אנדורפינים, ושל הורמון הסרוטונין הלוא הם הורמוני האהבה והאושר שמשפרים את מצב הרוח ומורידים לנו את רמת הסטרס בגוף, וכך גם תופעת נשירת השיער מושפעת לטובה ופוחתת.

גוף מתוחזק היטב בהשקעה קטנה

פעילות גופנית סדירה לא מחייבת השקעה של זמן רב בשבוע, כיום ישנן שיטות אימון חדשניות ומצוינות שפותחו במיוחד לאנשים ונשים עסוקים במיוחד, וכאלו שהזמן שלהם עמוס ועדיין מעוניינים לתחזק את גופם באופן מיטבי. פעילות גופנית חיובית וחיונית לגוף, מאחר והיא משפיעה על האיזון והרוגע, ומפחיתה משמעותית את תופעות הלוואי של הלחץ הכוללות בתוכן גם את נשירת השיער. שיטת האימון X20GYM היא שיטה מיוחדת וחדשה שמבוססת על אימוני EMS קצרים של 20 דקות ממוקדות ויעילות. מדובר בטכנולוגיה הפועלת לייצור גירוי חשמלי על שרירי הגוף, שגורם לירידה באחוזי השומן ואף לחיטוב הגוף, להעלאת מסת השריר, חיזוק ועיצוב השלד של הגוף, וזרימת דם מיטבית לאורך הגוף. השפעותיו המבורכות של האימון מורגשות אף ימים מספר לאחריו.
נגישות
שלחו הודעה