רוצים לדעת מאיפה השרירים שלי…?

בשונה מאימון בחדרי כושר, בו המתאמן עובד על כל קבוצת שרירים בנפרד, טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת עבודה של כל קבוצות שרירים במקביל. כך שזמן האימון מתקצר ביותר משליש מהזמן שמשקיעים במכון כושר.

ב-X20GYM כל המדריכים הם מדריכי כושר מוסמכים והאימון מתבצע בליווי צמוד של מאמן כושר מוסמך בלבד. הוא זה שמתאים את רמת הקושי והעוצמה באימון לכל מתאמן לפי יכולותיו ומגבלותיו הספציפיות. גם בקבוצות קטנות של 3-4 אנשים, כל אחד עובד לפי תכנית האימונים הפרטית שהותאמה לו אישית. המתאמן מגיע באופן הדרגתי למיצוי מקסימלי של היכולות שלו תוך שיפור מתמיד של הכושר הגופני.

המתאמן מקבל חליפת אימונים ייחודית למקום, באמצעותה ניתן לעבוד במקביל על השרירים הקדמיים והאחוריים, דבר שהוא בלעדי ב-X20GYM. במילים אחרות, אתם מצליחים להפיק מעצמכם את המקסימום ב-20 דקות של אימון מרוכז.

יתרון נוסף וחשוב של הטכנולוגיה, היא אינה מייצרת לחץ ועומסים על המפרקים אלא עבודה על השריר בלבד. זאת הסיבה שהאימון נחשב ל”עדין” ללא מעמסה על הגוף ומפחית לחלוטין אפשרות של פציעות ספורט.

השימוש בטכנולוגיה החדשנית ב-X20GYM משפרת את זרימת הדם בשרירים, מה שמביא להקלה על מתח מצטבר בשרירים ובעמוד השדרה ויוצר תחושה של שחרור הגוף ומעניק הרגשה טובה לאורך זמן.

למעלה מ-90% ממי שמגיעים לאימון ניסיון ב-X20GYM ממשיכים ומתמכרים. קל להתמכר ולהתחבר כשרואים את התוצאות יחסית די מהר. האימון בטכנולוגיה עם פולסים ב-X20GYM מתאים לרוב האנשים, לבעלי כושר גבוה וגם לאנשים שלא התאמנו זמן רב או בכלל לא.

אתם תגלו שרירים שלא ידעתם על קיומם ותגיעו לרמת כושר גבוהה תוך3 חודשי אימון. אחרי זה עם תוצאות שכאלה המוטיבציה להמשיך ולהתאמן רק עולה.

כשכל זה קורה באווירה סוחפת אז מרגישים את הכיף באוויר ובאים להתאמן ברצון ובשמחה ולא מתוך אילוץ.

נגישות
שלחו הודעה