אודות

החזון של X20GYM

החזון שלנו הוא להפוך לבית ומרכז ספורטיבי לאנשים עסוקים באזור הרצליה, לייצר חווית אימון אחרת, ייחודית ומותאמת לקצב החיים העכשווי. אנו רוצים שכל מתאמן בכל רמה יוכל למצוא את האימון המתאים לו. כל זה במועדון בוטיק שעוצב בקפידה ומתוך מחשבה  לייצר סביבת אימונים אופטימלית, מהפנטת המגרה את כל החושים.

קצת עלינו

ארי ושריתה, שותפים לחיים ושותפים למיזם, יחד החלטנו לבנות את המועדון שתמיד חלמנו להתאמן בו. כל פרט תוכנן ועוצב על ידינו, ושום דבר לא הושאר ליד המקרה.

ארי, בעל חברה המספקת שרותי ייעוץ ופתרונות בתחום המשפטי. ספורטאי מכור המתאמן ברמה היומית מאז ומתמיד.

שריתה, לאחר קריירה בהייטק וחזרה לארץ מרילוקיישן ממושך בארה”ב וברזיל,  “נדבקה” אף היא בחיידק הספורט והחליטה לעשות שינוי בקריירה ולשלב בין הספורט לטכנולוגיה.

 

אימוני כושר בשיטה מהפכנית EMS

הקונספט

החלל מעוצב במטרה לייצר חוויה הוליסטית המגייסת את כל החושים.  התאורה בשילוב המוסיקה גורמים למתאמן להגיע למיקוד מלא באימון. 

האימון מתבצע בקבוצות קטנות כך שמצד אחד ניתן ליהנות מהדינמיקה, האנרגיה והמוטיבציה שבאימון קבוצתי ובמקביל לקבל תשומת לב אישית מהמדריך.

הטכנולוגיה

הטכנולוגיה אשר הגיעה מעולמות של פיזיותרפיה והוסבה לשימוש ספורטיבי, כיום נמצאת במגוון רב של יישומים החל מנס”א כפתרון לשוהים בחלל באפס גרביטציה לאורך זמן, ועד לספורטאים מקצועיים.

אישורי תקינה

אימון עם מכשירי X20GYM הוא בטוח לחלוטין ומאושר לשימוש ע״י האיחוד האירופי (CE), מכון התקנים הישראלי ומכון התקנים האמריקאי (FDA). 

לצפיה באישורים לחצו על תמונת הלוגו

נגישות
שלחו הודעה