האימון שמשתלב במהלך יום העבודה

האימון שמשתלב במהלך יום העבודה

ההון האנושי הוא משאב קריטי,  את זה אתם כבר יודעים,  על-מנת לשמר את העובדות והעובדים הטובים , חשוב להשקיע בהם גם ידוע … אז מה בעצם אנחנו מחדשים לכם ?  אחת הדרכים המתגמלות והיעילות,  עם עלות התועלת הגבוהה ביותר היא פעילות גופנית. ליתר דיוק, אימון בשיטת X20GYM שמבוססת על טכנולוגיה חדשנית: 20 דקות אימון, בכיף, ששקולות לשגרת אימונים רגילה של שבוע שלם

הפגת מתחים

הפגת מתחים

תועלת משמעותית אחת של פעילות ספורטיבית היא הפגת מתחים ובאופן כללי שיפור המצב הרגשי של העובדות והעובדים. לחץ נפשי הוא חלק בלתי נפרד משגרת החיים המודרנית. משרות מאתגרות יוצרות באופן טבעי מתח, ובכל מקום שיש בו בני אדם יש גם חיכוכים וקונפליקטים. 20 דקות אימון בשבוע יכולות להפחית במידה ניכרת את הלחץ, המתח והרגשות השליליים – וליצור אווירה נעימה במיוחד במשרד.
למאמר אודות מחקר רחב היקף על הקשר בין היעדר פעילות גופנית לבין דיכאון:
לכתבה על שורת מחקרים שמצאו
השפעות חיוביות לספורט, ובפרט תועלת מנטלית:

חיזוק פעילות המוח

חיזוק פעילות המוח

פעילות גופנית מגדילה את כמות החומר האפור במוח, ובמיוחד באזורים הקשורים ללמידה ולקבלת החלטות. יש מחקרים שזיהו את התופעה הנ”ל אצל ילדים, בגיל השלישי ולמעשה בכל שלבי החיים החשיבה משתפרת פלאים כשמקפידים על פעילות גופנית קבועה. הרווח לחברה ברור: עובדים שלומדים באופן יעיל יותר ומקבלים החלטות מיטביות הם נכס של ממש לכל עסק או ארגון.
להרצאת טד (עם תרגום) על האופן שבו פעילות גופנית משנה את המוח שלנו:

שיפור הזיכרון

שיפור הזיכרון

השפעה ספציפית של אימון גופני על המוח היא שיפור הזיכרון – מיומנות שמן הסתם משפרת את התפקוד של כל עובד בכל תפקיד, ועוד סיבה טובה לפרגן לעובדים, ולחברה, אימון של 20 דקות פעם בשבוע. ההשפעה החיובית הנ”ל נובעת משיפור התקשורת בין קליפת המוח לבין ההיפוקמפוס.

לכתבה של מכון וייצמן למדע על מחקר בנושא זה

שיפור רמת החיוניות והאנרגיה

שיפור רמת החיוניות והאנרגיה

שחיקה היא עוד אויב של עובדים רבים ועובדות רבות, במגוון רחב של מקומות עבודה ומשרות. שימור האנרגיה ושיפור רמת החיוניות הם אתגרים לא פשוטים, אבל כאלה שחשוב להתמודד איתם – וגם בתחום זה יש לספורט השפעה מיטיבה.
מחקר שערכו ד”ר מיכל בירון מביה”ס לניהול של אוניברסיטת חיפה וד”ר שרון טוקר מהפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב גילה שפעילות גופנית נכונה מאטה במידה ניכרת את קצב השחיקה.

למאמר המפרט את תוצאות המחקר הנ”ל

שיפור היצירתיות

שיפור היצירתיות

באופן מפתיע (או שלא), ישנו מתאם חיובי גם בין פעילות גופנית לבין יצירתיות, עוד איכות חיונית בשורה ארוכה של תפקידים ולמעשה אחת האיכויות החשובות ביותר במאה ה-21. הסיבה לכך עדיין לא ברורה לגמרי לחוקרים, אבל על מידת המובהקות של התרומה של ספורט לפיתוח יצירתיות תוכלו לקרוא בשני המאמרים הבאים:

מפגש היכרות
בהתאמה אישית!

הדרך הטובה ביותר להבין עד כמה ספורט משפיע לטובה בכל המישורים – פיזית, קוגניטיבית, מנטלית ורגשית, ולהבין איך אימון כיפי של 20 דקות פעם בשבוע שקול לסדרת אימונים ארוכים ותובעניים, היא פשוט להתנסות. מוזמנים למפגש היכרות בהתאמה אישית אליכם – כדי שלאחר מכן תוכלו להפיק את המקסימום מהעובדים שלכם.

נגן וידאו

רוצים להתאמן איתנו?