לקוחות מספרים

לירון אומיד

רואת חשבון חייה ועובדת בהרצליה

הי שמי לירון,


קצת לפני יותר מעשור גילו לי דלקת מפרקים שגרונית (RA), הדלקת מפרקים יצרה לי הגבלה בתנועה בידיים ברמה שלא הצלחתי לישר את הידיים והידיים נשארו עם כיפוף משמעותי.
היום, לאחר 3 חודשים בערך שאני מתאמנת ב X20GYM מצליחה ליישר את הידיים!
במשך שנים עשיתי טיפולי פיזיותרפיה לידיים, התאמנתי בכל סוגי הספורט המומלצים לאנשים עם RA עד שהתייאשתי מאחר ולא היו תוצאות בכלל!
בהפתעה גמורה שיטת האימון ב X20GYM לא רק שאיפשרה לי ליישר ידיים אלא גם כמות, תדירות וחומרת ההתקפים ירדה משמעותית מאז שאני מתאמנת
פשוט כיף גדול!
כיף גדול להתאמן במקום שיש בו אוירת משפחה וכיף גדול לראות תוצאות גם בריאותיות וגם חיצוניות.
ממליצה בחום

 
דורון אבידר

דורון אבידר

הייטקיסט, בן 54, גר ברעננה ועובד בהרצליה

“ב X20GYM אחרי פעמיים שהתאמנתי היה לי ברור שארצה להמשיך. אני רוצה לחטב את הגוף ולהוריד במשקל ומרגיש שטוב לי סוג האימון הזה ובהחלט רואים תוצאות. כאן אני מגיע ויש את החיוך, והיחס אישי. כל אחד שנכנס מכירים אותו ונותנים לו הרגשה של בית, אוירה של welcome, כל הזמן שמח במקום, יש אווירה של כיף שמזמינה להגיע

אישית נורא חשוב לי כל האווירה מסביב, זה עושה לי חשק לבוא, עושה כיף. הייתי בכמה חדרי כושר. אחרי זמן מה, לא התחברתי לזה. כבר אחרי האימון הראשון בX20GYM  הרגשתי שעברתי חוויה של משהו חדש. משהו שצריך לעכל. ידעתי מראש שאני הולך לשני אימוני ניסיון, אני חושב שזה מאוד חכם להתנסות בשני אימונים ואז לקבל החלטה. זה כמו בצניחה, אומרים שהצניחה השנייה היא הכי מפחידה, אתה כבר יודע מה מצפה לך. בראשונה אתה לא ממש יודע לקראת מה אתה הולך, לכן מאוד התאימה לי החבילה של שני אימונים ברצף, בפער של שבוע אחד מהשני. כך גם הגוף מתרגל. אחרי יום, יום וחצי – עדיין הרגשתי את השרירים שלי וראיתי בזה סימן טוב, זה אומר שעבדתי והגוף מתפקד.

כיום כשאני מגיע לאימון של 20 דקות באמצע היום, אני מתאמן 20 דקות ואחרי מקלחת, כוס קפה והחלפת כמה חיוכים לוקח לי גג שעה. זאת הפסקה שנותנת אנרגיה ותחושה טובה לכל היום.”

ניצן גולן

ניצן גולן

מוסיקאית, בת 29, מאור-יהודה

“כאשר שמעתי על  הסטודיו של X20GYM  בהרצליה החלטתי לנסות את הדיל שלהם, שני אימוני היכרות ב-99₪. הגעתי ופשוט התאהבתי במקום ובמאמנות המקסימות שפגשתי. כיף להגיע למקום הזה. מרגישים אווירה כמו של מועדון שרוקדים בו. שונה לגמרי מכל המקומות שניסיתי. ישר הרגיש לי כמו משפחה, הרגשה של בית. 

קרוב למועד החתונה, לקחתי עלי משימה קשה, החלטתי להוריד את העודפים של הקורונה וקניתי מראש שתי שמלות, שמלת כלה ועוד שמלה שקטנות עלי ב 4 מידות! שמלת הכלה לא נסגרה עלי בגב והגב זה אזור בעייתי להוריד במשקל. חשבתי לעצמי, שאם לא אצליח במשימה התופרת שלי תרחיב לי את השמלות.

השתדלתי לשמור על תזונה נכונה אבל האימונים ב X20GYM עשו את רוב העבודה. עשיתי אימון אחד ואחריו ישר לקחתי חבילה של מנוי שנתי. זאת אמנם נסיעה ארוכה בשבילי אבל שווה לי את הנסיעה, כי פשוט כיף לי להגיע למקום! אחרי האימון אני מתקלחת שם, שותה משהו בבר וממשיכה בסדר היום.

כבר מהשבוע השני שהגעתי עברתי לשני אימונים לשבוע. פעם אחת אימון כוח ופעם אימון אירובי בטכנולוגיה חדשנית -20 דקות כל פעם. זה היופי בשיטה הזאת של הפולסים בחליפת האימון.

מאותו רגע שהתחלתי את שגרת האימונים שלי בX20GYM, בכל פעם שנכנסתי לתופרת למדידות היא ראתה שאני מתחילה להתכווץ בהיקפים. בסוף, בחתונה, לבשתי את שתי השמלות והן עלו עלי בצורה מושלמת.

חשוב לציין ששמעתי על שיטת אימון דומה בעבר וחיפשתי מקומות שעובדים איתה. עשיתי אימון ניסיון בסטודיו פרטי ברחוב שלי, רק שהמחיר היה יקר מדי עבורי. הגעתי לעוד מקום ביהוד, אבל המאמנת היתה שם מאוד לא נחמדה וחסרת סבלנות ולא התאים לי. אני בנאדם די עצלן ומניסיון קודם בחדרי כושר, בטוח ששם לא הייתי מתמידה. לא הייתי מגיעה להתאמן במשך שעה כמה פעמים בשבוע.

יש לי שתי פריצות דיסק בגב ועברתי ניתוח בכף הרגל. אני לא יכולה לרוץ, לדלג או לעמוד על קצות האצבעות כי קבעו לי את כף הרגל. באימוני הכוח ב-X20GYM  אני יוצאת בלי כאבים ועם הרגשה נהדרת. המאמנות מתאימות את האימון לפי היכולות שלי. הן יודעות איזה תנועות אני לא יכולה לעשות עם כף הרגל ומאוד קשובות אלי.

הרבה שואלים אותי איך ירדתי במשקל ובזמן כל כך קצר, ואני מאוד ממליצה על המקום.  כמובן  ממשיכה להגיע בכיף שלי, לשמור על המשקל ועל הכושר שהשגתי ומרגישה מעולה.”

נגישות
שלחו הודעה