X20GYM אימון מעולם אחר

כשתגיעו למתחם האימונים  X20GYM  ותתנסו באימון בטכנולוגיה חדשנית ביותר, תרגישו כאילו נכנסתם לעולם אחר. X20GYM הצליחו לשדרג את הטכנולוגיה בה משתמשים בנאס”א עבור אסטרונאוטים השוהים בחלל וליצור מהפך בתחום אימוני הספורט. באימון של 20 דקות פעם בשבוע בלבד! תוכלו להשיג רמת כושר גבוהה, לחטב את הגוף, לרדת במשקל ולהעלות את מסת השריר. זה קורה כאן ועכשיו.

 

X20GYM – מתחם אימונים מעולם אחר

כשנכנסים לX20GYM יש תחושה של wow , מקום שלא דומה לאף מכון, חדר כושר או סטודיו. אולי בגלל שזה לא זה ולא זה.

זה מרגיש כאילו באנו למועדון לבלות וליהנות. המוסיקה, העיצוב, התאורה, ובעיקר האנשים, יוצרים אווירה של כיף ושמחה מהרגע הראשון. אימון ב-xX20GYM מביא אתכם לתוצאות שנשמעות כמו פנטזיה דמיונית: אחרי אימון של 20 דקות פעם בשבוע, מרגישים שיפור רציני בכושר, אתם מעלים את מסת השריר ואחרי חודש וחצי כבר רואים את זה בראי ונהנים מגוף שהולך ומתחטב, קילוגרמים שיורדים ושרירים המופיעים במקומות הנראים לעין.

מסתבר שאימון של  20 דקות אחת לשבוע בשיטה טכנולוגית ייחודית ב-X20GYM, שקול למה שמשיגים באימון של 1.5 שעות בחדר כושר רגיל שלוש פעמים בשבוע או יותר.

כל זה קורה באימון של פעם בשבוע בטכנולוגיה שנבדקה והוכחה כבטיחותית ויעילה במיוחד. ב 20 דקות של אימון אינטנסיבי, יורדים במשקל, מחטבים את הגוף ושומרים על כושר. נכון להיום, אין אף שיטת אימון  שיכולה לתת את הדברים האלה.

 

כשטכנולוגיה וספורט נפגשים  ב X20GYM

הטכנולוגיה הבסיסית המוכרת Electric Muscle Stimulation – גירוי שרירים חשמלי, פותחה במקור לשימוש בתחום הפיזיותרפיה והשיקום הרפואי  ובהמשך אומצה על ידי סוכנות החלל האמריקנית (נאס”א) לשימוש עבור אסטרונאוטים ששהו בחלל כדי לחזק את העצמות והשרירים ולשמור על מסת שריר בתנאים של חוסר משקל, בגלל כוח הכבידה.הטכנולוגיה מגובה במחקרים רבים שאימתו והוכיחו את יעילות השיטה עם דגש על הבטיחות ואפס פציעות תוך כדי אימון.  

מדובר על אימון בטכנולוגיה חדשנית הנחשב למילה האחרונה בתפיסת אימוני ספורט. אימצו אותו ספורטאים מקצועיים שרצו לשפר ביצועים, ובעקבותיהם הגיעה הבשורה גם לקהל הרחב.

לפני האימון, המתאמן לובש בגדי אימון ייעודיים ומעליהם חליפה מיוחדת המוצמדת אליו בנוחות מרבית. החליפה מעניקה כיסוי לאזורי ליבה והגפיים  כמו זרועות, אזור החזה, בטן, גב, האגן והירכיים.

הפולסים שמייצרת החליפה מפעילים את השריר ומחקים למעשה את פעולת המוח שמפעיל את השרירים דרך מערכת העצבים. נוצר מגע עמוק ומבוקר בכל רקמות השריר, מה שגורם לכל קבוצת השרירים באזור מסוים לעבוד בו זמנית וליצור אימון מעצים ואפקטיבי ביותר. הגירוי הוא עדין, מאפשר כיווץ של  כל קבוצות שרירים בו זמנית, יוצר אימון בעל עוצמה רבה ומאפשר למתאמן להגיע לתוצאות מהירות. התחושה היא של מעין נימול עדין ונעים בגוף.

כל השרירים עובדים בצורה הרבה יותר עוצמתית ממה שכל אחד היה מסוגל להפיק בעצמו באימון רגיל. מתקיים כאן שילוב אופטימלי בין הפולסים לתרגול ולכושר האישי של המתאמן.

האימון מתבצע בליווי מאמן צמוד המזין את הנתונים של כל מתאמן למחשב ובונה לכל אחד את האימון המתאים.

ממחקרים רבים שבדקו את הטכנולוגיה עולה, כי היא תורמת לחיזוק של הבריאות באופן כללי במקביל להגברת הכושר הגופני.

כך מתאמנים היום בעולם אנשים מכל רמות הכושר בכל גיל (החל מגיל 16). כל מי שרוצים להעלות את הכושר הגופני, לחטב את הגוף, לרדת במשקל ולהישאר בריא וחזק. המשותף לכולם הוא השאיפה להגיע לתוצאות מהירות ולחיסכון גדול בזמן.

התוצאות הפנטסטיות שמשיגים באימון של 20 דקות בשבוע בלבד, יעילות פי כמה מאימון של שעות רבות בחדר כושר פעמיים-שלוש בשבוע.

ב-X20GYM  יצרו מועדון בוטיק ייחודי בנוף של אימוני כושר וחיטוב הגוף. הם הצליחו לשדרג את הטכנולוגיה הבסיסית באמצעות אלמנטים חדשניים הנחשבים למילה האחרונה באימוני הספורט באירופה.

יחס אישי, רמת שירות אמריקאית ואווירה מדליקה, יצרו את המקום הייחודי של X20GYM באזור התעשייה בהרצליה פיתוח, הנראה ונשמע כלקוח מעולם הדמיון. תורם לכך העיצוב של המקום הבנוי במטרה ליצור גירוי לכל החושים בו זמנית. מוסיקה סוחפת ואפקטים של תאורה בצבעים יוצרים חוויה ראשונית מעצימה. לא דומה לשום דבר אחר שראיתם. כאן תקבלו חווית משתמש מהנה באופן יוצא דופן והתוצאות בהתאם!

נגישות
שלחו הודעה