X20GYM לפרטיים
כשטכנולוגיה ו-FITNESS נפגשים באימונים של X20GYM

X20GYM מזמינים אתכם להתנסות בחווית אימון מעולם אחר עם השילוב המנצח של טכנולוגיה חדשנית, עיצוב ייחודי, מוסיקה, תאורה וצוות מקצועי שעומד לרשותכם לאורך כל הדרך!

X20GYM הופכים 20 דקות אימון ל- 20 דקות של כיף. 

שיטת האימונים מבוססת על טכנולוגיה חדשנית אשר פותחה במקור לסייע לאנשים בעלי צרכים שיקומיים והוסבה לשימוש ספורטיבי. בהמשך אף אומצה על ידי  סוכנות החלל האמריקאית וכן ע”י ספורטאים מהמובילים בעולם. טכנולוגיה זו מגובה במאות מחקרים מדעיים אשר בוצעו על ידי מוסדות לאקדמיה גבוהה ומאושרת על ידי ה FDA.

סוגי האימונים של X20GYM

אימון חיטוב

אימון החיטוב הוא אימון  כללי אשר עובד על שרירי הגוף בצורה מאוזנת. השימוש בפולסים בשילוב התרגילים הדינמיים והסטטיים  מגביר את הגירוי על רקמות השריר מה שהופך את האימון לאפקטיבי. התרגילים מתמקדים באזורים בהם יש לאדם נטייה להשמנה: מותניים, בטן, ירכיים ואזורים נוספים הרלוונטיים למתאמן.

 מומלץ למתאמנים שרוצים להצר היקפים ולחטב את הגוף. 

אימון כוח פלג גוף עליון

מטרת האימון היא בניית שרירי פלג גוף עליון בצורה אופטימלית.  התרגילים ממוקדים מאוד, ובנוסף לפולסים אנחנו עושים שימוש באביזרי ספורט, מה שהופך את האימון לאינטנסיבי, מדוייק, אפקטיבי ויעיל מאוד, ומייצר את האפקט הרצוי של  הגדלת מסת השריר.

מומלץ למתאמנים אשר רוצים לחטב ולעצב את פלג הגוף העליון ולחזק את שרירי הליבה.  לרוב קהל היעד הוא גברים.

אימון אירובי

שילוב של פעילות אירובית עם גירוי שרירים בתדר נמוך. אימון הוא בדגש על סיבולת לב ריאה.  במהלך האימון אנחנו משלבים קפיצות, ריצות, זומבה  וכל פעילות אחרת המגבירה את הדופק ומסייעת לתהליך שריפת שומנים והגברת חילוף החומרים בגוף, שיכול להימשך עד יומיים לאחר האימון.

מומלץ למתאמנים שרוצים לרדת  במשקל לשרוף קלוריות בקצה מואץ ולשפר את סיבולת לב ריאה.  זהו אימון שניתן להוסיף לאימוני כוח כאימון נוסף.

Core & Stretching

במטרה להפוך את חווית האימון ב-X20GYM למהנה ואפקטיבית והוליסטית אימון ה-Core & Stretching הוא אימון משלים, בעוד שאימוני כוח וחיטוב בשיטת 20X מיועדים וממוקדים בחיזוק ובניית השרירים, אימון ה-Core & Stretching שאנו מציעים נועד להשלים ולהתמקד בהגדלת טווח תנועה והגברת הגמישות, שיפור הקואורדינציה, היציבה ושיווי משקל.

מחזקים את השרירים בשיטת X20GYM

בשונה מאימון קונבנציונלי, בו המתאמן עובד על כל קבוצת שרירים בנפרד, עם שיטת האימונים והטכנולוגיה החדשנית של X20GYM תוכלו לעבוד  על כל קבוצות השרירים במקביל , מה שהופך את האימון הקצר לאפקטיבי ויעיל במיוחד. אחרי אימון של 20 דקות פעם בשבוע, מרגישים שיפור רציני ברמת הכושר הגופני לצד עלייה במסת השריר, חיטוב הגוף והצהרת היקפים.

שיטת האימונים  של X20GYM מייצרת התנגדות והעמסה גם על העצמות.  מדובר בפעולה חשובה  הגורמת להגדלת מסת העצם ועל ידי כך גם לחיזוק וייצוב השלד מבלי לייצר לחץ על המרפקים כך שאנו  מפחיתים את הסיכון לפציעות.

בזכות האימונים ב- X20GYM  תגלו  שרירים שלא ידעתם על קיומם ותגיעו לרמות כושר גבוהות תוך זמן קצר. 

מהלך האימון:
במהלך האימון המתאמנים מבצעים סטים של תרגילים בזמן שהם לבושים בחליפה המותאמת למבנה גופם.  חליפה זו מייצרת גירוי חשמלי על שרירי הליבה והגפיים, ויוצרת תהליך מואץ של בניה והגדלת מסת השריר ובנוסף שריפת קלוריות מוגברת אשר יכולה להמשך גם מספר ימים לאחר האימון. 

כיוון שזו שיטה חדשנית שפותחה על ידי צוות X20GYM חובה להתנסות מקרוב בחוויית אימונים.  בכדי להפוך את האימון ליעיל ובטוח ב X20 GYM המסלול  תמיד מתחילים עם אימון היכרות אישי. על מנת להכיר את האימון , להבין את התחושות ובעיקר כדי שהמאמן יתאים את רמת האימון ליכולת והמטרות של כל מתאמן.

בתחילת המפגש תקבלו הסבר מפורט על על הציוד הטכנולוגי, דרך פעולתו ומהלך האימון.

במהלך אימון ההיכרות מבצעים תרגילים שונים כדי שהמאמן  יוכל ללמוד את היכולות והצרכים של כל מתאמן וכדי  להתאים את תוכנית האימונים האפקטיבית עבורו.

כל האימונים מתבצעים בקבוצות קטנות של עד ארבע מתאמנים  ותמיד תמיד עם מאמן כושר מוסמך שהוכשר לאמן בשיטה. 

נגישות
שלחו הודעה